مقالات

23 فروردین 1401 نویسنده : admin مدیر سایت
244 0 0

اهمیت استفاده از تاکوز زیر شیشه پنجره ویژه

تاکوز زیر شیشه چیست؟ چرا باید از تاکوز زیر شیشه استفاده کرد؟ برای جلوگیری از شکست شیشه دوجداره و همچنین راحتی نصب آن در درب و پنجره UPVC ، شیشه نسبت به محل قرارگیری خود در کادر پروفیل، کوچکتر ساخته می شود. بنابراین فاصله ای بین پروفیل و شیشه دوجداره ایجاد خواهد شد.

21 فروردین 1401 نویسنده : admin مدیر سایت
247 0 0

نکات کلیدی برای انتخاب پنجره مناسب اتاق کودک و نوزاد ویژه

دکوراسیون منزل و همچنین اتاق خواب برای حفظ ایمنی کودکان اهمیت بالایی دارد. نکته ای که حائز اهمیت بوده این است که اگر اتاق کودکان پنجره ای رو به بیرون دارد این مساله کاملا فرق می کند و باید نکات لازم را در انتخاب و طراحی پنجره اتاق کودکان به درستی رعایت کنید.

21 فروردین 1401 نویسنده : admin مدیر سایت
242 0 0

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVC ویژه

با توجه به بالا رفتن هزینه های مربوط به انرژی و لزوم اجرای مدیریت مصرف در منازل شما می توانید بدون تخریب اقدام به تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVCنمایید. از این رو شرکت آریا پنجره کویر با ایجاد دپارتمان تخصصی تعویض پنجره های قدیمی توانسته است خدمات بسیار مناسبی را به مشتریان عزیز ارائه دهد.

21 فروردین 1401 نویسنده : admin مدیر سایت
252 0 0

چرا برخی از پروفیل های UPVC تغییر رنگ می دهند؟ ویژه

آیا امکان تغییر رنگ یافتن پروفیل های پنجره UPVC وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که بله هر محصولی که توسط بشر تولید گردد در طبیعت و در اثر مرور زمان و یا با گذشت طی چندین سال تغییر رنگ خواهد یافت، اما مدت زمان تغییر رنگ یافتن پروفیل های پنجره UPVC دراز مدت است.

20 فروردین 1401 نویسنده : admin مدیر سایت
255 0 0

توری پلیسه چیست؟ ویژه

این توری انعطاف پذیری بالایی دارد و هنگام باز و بسته شدن به راحتی حرکت می‌کند. انواع مختلف توری پلیسه‌ای در قاب‌های آلومینیومی و UPVC قابل اجرا است

20 فروردین 1401 نویسنده : admin مدیر سایت
262 0 0

سبک یا استایل پنجره ویژه

پنجره ها در سبک های مختلفی ساخته می شوند. سبک های مختلف ممکن است برای اتاق های خاص بهتر عمل کنند و حتی ممکن است بعضی از سبک ها در کنار هم استفاده شوند.

09 اسفند 1400 نویسنده : admin مدیر سایت
293 0 0

یراق آلات ویژه

پیشرفت تکنولوژی از قبیل قفل و یراق آلات درب و پنجره دوجداره، باعث شده است که این نوع درب و پنجره‌ها از نظر امنیتی در تراز بالایی قرار گرفته باشد.

09 اسفند 1400 نویسنده : admin مدیر سایت
270 0 0

گالوانیزه پنجره دوجداره ویژه

یکی از مهم‌ترین قسمت های پنجره دوجداره UPVC که تاثیر زیادی در کیفیت و قیمت محصول نهایی دارد، ورق گالوانیزه به کار رفته شده در پنجره دوجداره می‌باشد.

09 اسفند 1400 نویسنده : admin مدیر سایت
275 0 0

پنجره لولایی ویژه

یکی از انواع پنجره دوجداره ، پنجره دوجداره لولایی می باشد. پنجره دوجداره مدل لولایی می تواند در دو جهت چپ و راست حرکت کند.