سوالاتی که اغلب مشتریان در مورد UPVC می پرسند

 

 سوال:

UPVC  چیست؟ آیا مثل پلاستیک است؟

جواب:

خیر؛ پلاستیک نیست این مواد شیمیائی و مشخصات فنی مثل مواد پلاستیک نیست، بلکه سختتر ، با دوام بیشتر و مقاومتر در مقابل آب و هوا میباشد.

 

 سوال:

چرا باید درب و پنجره UPVC را به آلومینیوم و چوب ترجیح داد؟

جواب:

در صنعت ساختمان سالهاست که به صورت عمده در کشورهای پیشرفته استفاده میشود و این محصول کاربرد ایده آل دارد. عایق رطوبت، گرما، سرما ، آلایندگی و باران اسیدی که همه بر فلز و آلومینیوم تاثیر دارند برUPVC  تاثیری ندارند.

 

 سوال:

امتیازهای  درب و پنجره  UPVC چیست؟

جواب:

رنگ  UPVC  تابع مواد طراحی شده داخل است ، در نتیجه  پس پوسته، خراش، باد کردن  پوسیدگی و زنگ زدگی اتفاق نمیافتد  تعمیر و نگهداری، رنگ خوردن و پرداختن لازم ندارد.

 

 سوال:

آیا همه پروفیل های UPVC یکسان می باشند؟

جواب:  

خیر؛ تمام پروفیلهای انتخابی این شرکت استانداردهای اروپائی داشته و بدلیل اینکه محدودیتهای استانداردهای دولتی وجود ندارد، معمولا پروفیل های غیر استاندارد نیز مصرف میشود.

 

 سوال:

آیا این درب و  پنجره ها عایق صدا می باشند؟

جواب:

این درب و پنجره ها برای شیشه های دو جداره طراحی شده است، سطح انتقال صدا از این شیشه ها 40 (DB) میباشد. این شیشه ها راه حلی است برای ساختمانهای اداری و مسکونی که مشکل صدای هواپیما دارند .

 

  سوال:

آیا تغییرات دمای هوا و شرایط جوی تاثیر در UPVC   دارد؟

جواب:

کلیه پروفیل های مصرفی طبق استاندارد های کیفی برای تغییرات جوی ایران ساخته شده است.

 

  سوال:

آیا تعداد حفره در پروفیل مهم میباشد؟

جواب:

 تعداد حفره با اندازه ضخامت پروفیل تغییر میکند. تعداد حفره به عایق بودن و استقامت پروفیل کمک میکند. اما مهمترین خصوصیت فنی هر پروفیل به میزان وزن هر پروفیل در یک متر می باشد. در ضمن مهمتر از همه ضخامت دیواره بیرون هر پروفیل با استاندارد 2.5 تا 3.0 میلی متر میباشد.

 

 سوال:

چرا انواع مختلف یراق و باز شو وجود دارد؟

جواب:

یراق مصرفی مهمترین قسمت هر واحد درب و پنجره بوده، زیرا بیشترین استفاده و حرکت های درب و پنجره در این قسمت میباشد. بدین منظور از بهترین کیفیت  یراق آلمانی و ترک استفاده میکند. باز شو ها نیز بر طبق سلیقه مشتری انتخاب میشود. تک حالته، دو حالته و کشوئی و فولکس واگنی انواع بازشوها میباشد که طبق سلیقه مشتری و جایگاه درب و پنجره در هر اتاق تفاوت میکند.

 

 سوال:

آیا نصب را میشود خودمان انجام دهیم؟

جواب:

بدلیل اینکه عملیات نصب تکنیک های خاص خود را دارد، پیشنهاد می شود که این عملیات را متخصصین نصب انجام دهند.

 

 سوال:

آیا شکل درب و پنجره مثل آلومینیوم و چوب تنوع دارد؟

جواب:

محدودیت خاصی برای تولید شکل درب و پنجره وجود ندارد و همیشه در نوآوری طراحی خاص و بروز رسانی مستمر شکلهای مختلف و انواع باز شوها در راستای رضابت اقدام میکند.

 

 سوال:

چه زمانی طول میکشد پنجره ها تولید شود؟

جواب:

به تعداد درب و پنجره بستگی دارد. از یک هفته تا بیست روز طول میکشد. این شرکت پیشنهاد دارد حداقل یکماه قبل از نصب سفازش تولید داده شود.

 

 سوال:

آیا نوع شیشه برای هردرب و پنجره تفاوت میکند؟

جواب:

شیشه های مصرفی از ضخامت 3 میلی متر تا 20 میلی متر  و یک جداره ، دو جداره ، سه جداره ساده و رفلکس و رنگی طبق سلیقه مشتری برای پروفیلهای مصرفی این شرکت استفاده میشود.

 

 سوال:

آیا UPVC را می شود جایگزین درب و پنجره موجود کرد؟

 جواب:

با پروفیلهای مخصوص جایگزین، میتواند درب و پنجره موجود را بازسازی وتعویض کند.